Trendy w stylizacji brwi 2020 – regulacja brwi

regulacja brwi

Brwi to temat, który u wielu kobiet wywołuje drżenie rąk. Każda z nas marzy o pięknych brwiach, ale nie każda jest w stanie to marzenie tak łatwo zrealizować. Jak doskonale wiemy, brwi stanowią oprawę oka i nadają twarzy charakteru. Zmiana koloru lub kształtu brwi może znacząco wpłynąć na rysy naszej twarzy i mocno je zaostrzyć lub złagodzić.

Na przestrzeni lat było wiele trendów w regulacji brwi. Większość z nas pamięta trend na cienkie wyskubane brwi, co niestety przyczyniło się do tego, że dziś wiele kobiet boryka się z kompleksem brwi.

W Warszawie regulacja brwi robi się coraz bardziej popularna i jest wiele miejsc, które specjalizują się w stylizacji brwi. Zanim jednak wybierzemy się do takiego miejsca, warto zapoznać się z najnowszymi trendami w stylizacji brwi.

Jak zmieniała się moda na regulację brwi?

Na przestrzeni ostatnich lat moda związana z regulacją brwi zmieniała się jak w kalejdoskopie. Od wspomnianych wyżej cienkich brwi z maksymalnie wyskubanymi włoskami, po mocny makijaż permanentny. Kilka lat temu Kylie Jenner wypromowała tzw. instagramowe brwi, czyli geometryczne, idealnie wyrysowane brwi.

Teraz na wybiegach największych marek modowych nie zobaczymy żadnego z tych trendów. Dziś na pokazach mody króluje naturalność. Co zatem w regulacji brwi oznacza naturalność?

Przede wszystkim powinnaś postawić na grube i gęste brwi. Jeżeli więc masz słabość do wyskubywania włosków – nie tędy droga.

Dziś w stylizacji brwi królują tak zwane pierzaste brwi – feathered brows.

Czym są pierzaste brwi?

Cechą charakterystyczną pierzastych brwi zwanych też soap brows (brwi na mydło) jest uniesienie włosków do góry – szczególnie wewnętrznej końcówki. Linia brwi ma być miękka, układać się naturalnie, a kształt łukom nadajemy za pomocą zwyczajnej szczoteczki wykonując ruchy góra dół.

Warunkiem takiej stylizacji brwi jest posiadanie gęstych i grubych brwi. Wszystkie Panie, które do tej pory wyskubywały brwi pęsetą – mówimy temu stop i zapuszczamy włoski.

Jaki zabieg będzie najlepszy w regulacji grubych i gęstych brwi?

Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką gęstych i grubych brwi i chciałabyś je ujarzmić i nadać kształt tak, by wpisywały się w trend brwi pierzastych, to w Studio Bodybar w Warszawie polecamy zabieg laminacji przy wykonywaniu regulacji brwi.

Laminacja to zabieg, dzięki któremu nasze brwi będą wyglądać bardzo naturalnie, a nieujarzmione włoski wreszcie ułożą się w określony sposób. Zabieg ten pozwala nam uzyskać efekt pierzastych brwi, które są pełniejsze, symetryczne i oczywiście odżywione dzięki dodatkowej aplikacji botoxu!