Relaks w Spa? Zabiegi, które postawią Cię na nogi

wellness

Jesteś zabiegana? Potrzebujesz odpoczynku? Nie ma nic lepszego niż wizyta w Spa! Dzień w takim miejscu sprawi, że poczujesz się jak nowonarodzona, pełna sił, energii i sprawi, że będziesz chciała góry przenosić!

Wybór zabiegów może przytłaczać…

Ilość rodzajów zabiegów jakie proponują obecnie salony Spa jest ogromna. Warto skupić się na tym, czego potrzeba nam do relaksu. Można wybierać spośród zabiegów standardowych jak manicure, pedicur, masaże czy sauna. Ale można spróbować ciekawych i nowoczesnych zabiegów, wykonywanych najczęściej w kilkunastu seriach. Są zdecydowanie droższe, dlatego warto zdobyć szybką gotówkę i pomyśleć o pożyczce gotówkowej. Do takich zabiegów zdecydowanie zalicza się, niezwykle popularna ostatnio, endermologia, mająca na celu przede wszystkim redukcję cellulitu, a także tkanki tłuszczowej. Do innych pozytywnych aspektów działania głowicy, możemy zaliczyć także pozbywanie się z organizmu toksyn. Głowica ta wyposażona jest w dwie niezależne od siebie rolki, których zadaniem jest zasysać określony fragment skóry. Ceny takiego zabiegu oscylują w granicach miedzy 50 złotych a aż 180 złotych za jeden zabieg, choć w pakietach zawsze zabiegi wychodzą taniej.

Jeden zabieg, a może cała seria?

Zbliżają się urodziny bliskiej osoby? Szukasz prezentu świątecznego? A może masz ochotę na relaks po ciężkim tygodniu? Idealną okazją do relaksu jest wykupienie pakietu w Spa. Gdy odczuwasz potrzebujesz odpoczynku lub chcesz podarować cudowny czas bliskiej osobie, warto zorganizować dzień pielęgnacji.
W bogatej ofercie można znaleźć różne ciekawe propozycje. Zabiegi najczęściej rozpoczynają się wizytą w saunie błotnej, fińskiej czy parowej, następnie wykonywany jest peeling całego ciała, aby można było przejść do relaksacyjnego masażu klasycznego, bądź niezwykle rozgrzewającego masażu gorącymi kamieniami lub aromatycznego masażu czekoladą. Zabiegi wykonywane są przy relaksacyjnej muzyce, a czasem relaks odbywa się z kieliszkiem musującego Prosecco w dłoni.

Jeden dzień czy może… tydzień!

Wiele z hoteli w swojej ofercie posiada weekendowe pakiety z możliwością udziału w strefach Spa. Taki pakiet poza noclegiem i najczęściej wyżywieniem zawiera ciekawe i odprężające zabiegi na całe ciało. Jest to świetna okazja do wyjazdu we dwoje lub z koleżankami, aby dzielić wspólnie relaksujące chwile. Jednak jeśli masz dostęp do szybkiej gotówki, lepiej zainwestuj ją w wyjazd tygodniowy. Czas ten pozwoli Ci się zrelaksować, odpocząć i postawi Cię na nogi. Wyjazd do nadmorskiego czy górskiego kurortu, regularne zabiegi na twarz i ciało, czas spędzony z najbliższymi to świetna inwestycja we własne zdrowie i relację z innymi. Aby to osiągnąć dobrze jest zorganizować pożyczkę gotówkę i zarezerwować termin w hotelu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]