Preparaty medycyny chińskiej – cordyceps

Cordyceps (grzyb) to ceniona od dawna roślina, którą używano w medycynie chińskiej do leczenia różnych schorzeń. W Europie nazywa się nią maczużnikiem chińskim i staje się coraz popularniejsza.

Bezcenny grzyb na różne dolegliwości

Obecnie w Chinach wciąż stosuje się cordyseps, używając go przy różnych problemach zdrowotnych. Ceniony jest m.in. za pozytywne odziaływanie na układ krwionośny, oddechowy i nerwowy. Przyjmują go osoby, które borykają się ze schorzeniami płuc, np. astmą i innymi infekcjami. Cenne właściwości grzyba odkrywają również ludzie, którzy walczą z problemami skórnymi np. z grzybicą. Co więcej, cordyceps suplementuje się w stanach obniżonej odporności i wyczerpania organizmu.  Naukowcy wykazują też jego inne pozytywne właściwości. Chodzi tu np. o cukrzycę typu II oraz choroby nerek.

Cordyceps wspiera produkcję hormonu żeńskiego estrogenu. Z tego powodu stosuje się go jako remedium na osteoporozę u kobiet.  Oprócz tego grzyb zażywany jest poprzez osoby, które chcą zwiększyć swoje libido, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie bez powodu cordyceps nazywany jest „himalajska viagrą”.

Idealne połączenie? – Fohow Oral Liquid

Fohow Oral Liquid to eliksir, który uważany jest za najlepszy na rynku ze względu na zawartość wysokiej jakości surowca. Znajdują się w  nim dwa cenne grzyby – cordyceps i shiitake. Te dwa składniki pełne są witamin, minerałów, aminokwasów i innych wartościowych związków. Preparat ten uważa się za idealne połącznie starej chińskiej medycyny chińskiej ze zdobyczami współczesnego świata w tej dziedzinie. Trzeba pamiętać o tym, ze Chińczycy lecząc osoby chore, podchodzą do terapii w sposób holistyczny. W ten sposób dochodzi się do usunięcia źródła problemu, a nie tylko jego zaleczenia.

Fohow Oral Liquid uważany jest przez naukowców za produkt superfood, który wykazuje pozytywne działanie na niemal cały organizm. Zanim jednak zdecydujesz się na zażywanie tego preparatu, poczytaj więcej o jego składzie i działaniu. Warto też wybrać się do lekarza w celu uzyskania fachowej medycznej porady na temat tego suplementu diety.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]