Krępowanie ciała – pomysł na ubarwienie życia erotycznego

Praktykowanie BDSM zyskało ogromną popularność, zwłaszcza dzięki takim filmom jak niezwykle popularne 50 twarzy Greya czy też Sekretarka. BDSM, czyli bondage, dominacja, sadyzm, masochizm polega na wiązaniu, kneblowaniu i zadawaniu kontrolowanego bólu, co skutkuje eksplozją nowych przyjemnych doznań w sypialni. Nie ma w tym nic dziwnego, że pary  chętnie eksperymentują oraz badają swoje zachcianki i granice! Jakie gadżety warto do tego wykorzystać?

Krępowanie ciała w łóżku – jak zacząć?

Najważniejsza jest rozmowa – to właśnie podczas niej ustalicie wspólnie granice, przedstawicie zachcianki i fantazje. Chociaż na początku możecie czuć się odrobinę niepewnie, to bardzo rozsądne rozwiązanie, gdyż śmielej przełożycie słowa na działania, znając upodobania partnera. Może się też okazać, że macie bardzo podobne pragnienia, ponadto wykluczycie te czynności, na które nie jesteście jeszcze gotowi. Wyznaczenie granic tego co jest dopuszczalne, a co nie, pozwoli uniknąć niezręcznych sytuacji w łóżku.

– Warto pamiętać, że BDSM to nie są konkretne czynności, które koniecznie musicie wdrożyć do życia erotycznego. Eksperymentujcie – dla jednych wystarczające będzie przywiązanie do łóżka, inni natomiast zapragną całkowitej dominacji nad skrępowanym i zakneblowanym partnerem. Najważniejsze, by była to świadoma relacja oparta na uzgodnionych zasadach, na które zgodziły się obydwie strony – radzi specjalista z Sex shop Sylwetka we Wrocławiu.

Akcesoria do BDSM – co polecamy?

Producenci oferują gadżety przeznaczone do soft i hard bondage, które są dostępne w wielu odmianach. W dobrym sex shopie zaopatrzysz się w specjalne zestawy zawierające kajdanki, opaski na oczy, pejcze lub packi. Niektóre są wzbogacone o futerko i różne ozdoby w dowolnym kolorze.

Dla miłośników ostrzejszych zabaw nie brakuje bardziej zaawansowanych akcesoriów do BDSM , w tym lin i linek do wiązania, wykonanych ze specjalnego materiału, który nie obciera skóry. Do tego warto zaopatrzyć się w taśmy i kneble, przystosowane do ciała. Nie sprawiają bólu podczas wyrywania – chyba, że właśnie takich poszukujecie, gdyż też są dostępne!

Ogromną popularnością cieszą się również pejcze, packi oraz zaciskacze do miejsc intymnych na przykład na sutki i do penisa. Można je regulować w zależności od tolerancji na ból. Takie klipsy są też dostępne na przykład z piórkami, łańcuszkami i perełkami. Wiele par decyduje się także na urozmaicenie zabaw BDSM o dilda, korki analne i wibratory. Krępowanie w łóżku może przybierać każdą postać – wszystko zależy od Was!

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]