Klatki erekcyjne i 2 inne gadżety idealne na prezent dla niego

Wybór idealnego prezentu dla ukochanego mężczyzny nie jest  łatwy, tym bardziej w przypadku par, które są ze sobą już od wielu lat. Aby przełamać nudę i schematyczność w sypialni, wiele pań decyduje się na oryginalne gadżety erotyczne. Wśród ciekawych propozycji na prezent dla niego znajdują się klatki erotyczne, wibratory analne i zestawy do elektrostymulacji.

  1. Klatki erekcyjne jako element dodatkowej stymulacji
  2. Wibratory i korki analne dla mężczyzn
  3. Zestawy do elektrostymulacji dla odważnych

Wybierając gadżet erotyczny, warto się kierować osobistymi preferencjami mężczyzny oraz granicą jego tolerancji. Nietrafiony gadżet nie zawsze można oddać do sklepu i odzyskać zainwestowane pieniądze.

Klatki erekcyjne jako element dodatkowej stymulacji

Klatki erekcyjne nie należą do gadżetów bardzo popularnych, a ich klasyfikacja do grupy akcesoriów BDSM sprawia, że sięgają po nie zwykle odważni, gotowi na silne doznania mężczyźni. Element ten może się stać ciekawą częścią gry wstępnej lub formą dominacji kobiety nad mężczyzną. Zadaniem klatki erekcyjnej jest głównie hamowanie ejakulacji, utrzymanie erekcji oraz podniecenie obojga parterów. W zależności od rodzaju wybranego gadżetu, klatki erekcyjne mogą pełnić jednocześnie funkcję kagańca i pasa cnoty. Szeroki wybór materiałów ich wykonania sprawia, że każda kobieta znajdzie idealną klatkę dla swojego mężczyzny, taką, którą zabawa sprawi przyjemność nie tylko jemu, ale również jej. Na Allegro klatki erekcyjne można kupić zarówno jako osobny gadżet, jak i w praktycznych zestawach z innymi akcesoriami BDSM.

Wibratory i korki analne dla mężczyzn

Odpowiednikiem damskiego punktu G u mężczyzn jest prostata – pieszczoty tego organu nie tylko potęgują podniecenie, ale w niektórych przypadkach mogą prowadzić nawet do orgazmu. Przez świadome swoich ciał pary, stymulacja prostaty stosowana jest jako metoda na grę wstępną lub dodatkową stymulację podczas samego stosunku. Chcąc spróbować tej metody na podniecenie partnera, można wykorzystać wibratory i korki analne, przeznaczone dla mężczyzn. W tej grupie znajdują się gadżety przystosowane do fizjologicznej budowy męskiego organizmu, dlatego idealnie nadają się do masażu prostaty. Kupując takie akcesorium, wato pamiętać o tym, że jego użycie bez odpowiedniego nawilżenia może być dla mężczyzny nieprzyjemne. Do wibratora lub korka analnego dobrze jest dokupić odpowiedni lubrykant, który ułatwi pieszczoty i zapobiegnie powstawaniu bolesnych pęknięć tkanki.

Zestawy do elektrostymulacji dla odważnych

Chociaż prąd bywa niebezpieczny, a nawet zabójczy, jego niewielkie dawki przepuszczane przez ciało mogą skutecznie podnosić temperaturę w sypialni. Dla mężczyzn, którzy nie boją się nowych, ekstremalnych wyzwań, dobrym prezentem może okazać się zestaw do elektrostymulacji. Zestaw taki składa się z głównej jednostki zasilającej, kabli do elektrod, elektrod i, ewentualnie, dodatkowych akcesoriów. Zadaniem tego urządzenia jest generowanie impulsu elektrycznego o niskim napięciu, który, przepuszczany przez różne partie ciała, stymuluje je. Brzmi to groźnie, jednak w rzeczywistości jest całkowicie bezpieczne i u zdrowego mężczyzny nie powinno powodować żadnych problemów zdrowotnych. Elektrostymulacji można używać zarówno do uatrakcyjnienia życia intymnego, jak i do niekonwencjonalnego masażu. Zaawansowane zestawy do elektrostymulacji pozwalają na samodzielne kontrolowanie doznań, wykorzystując do tego różne poziomy intensywności impulsów, odmienne wzory stymulacji lub wbudowany czujnik ruchu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]