Jakie wibratory najlepiej imitują prawdziwego penisa?

wibratory

Ponadczasowy króliczek, różowy motylek, smukły paluszek, masażer wand, a może bardziej realistyczna zabawka? Oferta wibrujących gadżetów dla pań jest naprawdę szeroka i szalenie zróżnicowana, dzięki czemu każda kobieta, bez względu na preferencje, może znaleźć idealny produkt dla siebie. Tym razem przyjrzymy się bliżej wibratorom dla miłośniczek realizmu.

Nadeszła moda na wibratory realistyczne

Jeszcze kilka lat temu wibratory, które starały się wiernie odwzorować swój pierwowzór, nie cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Wiele kobiet szukało bardziej dyskretnych zabawek, których przeznaczenie na pierwszy rzut oka nie było oczywiste. To właśnie wstyd odczuwany przez rzesze kobiet stał się motorem napędowym dla producentów wibratorów w jaskrawych kolorach i nienaturalnych kształtach. Nawet przyjaciółkom łatwiej było rozmawiać o „króliczkach” i „delfinkach”, niż nazywać rzeczy po imieniu. Teraz tematyka seksu i zabawek erotycznych wreszcie traci status tabu. Wyzwolone na nowo kobiety bez skrępowania odwiedzają sex-shopy i jasno formułują swoje potrzeby. A wśród nich coraz częściej przewija się chęć posiadania realistycznego wibratora.

Szukamy realistycznego wibratora

Wibratory realistyczne starszego typu mają niewiele wspólnego z prawdziwym penisem, z reguły przypominają go wyłącznie wyglądem, jednak w dotyku są zimne, idealnie gładkie, twarde i najzwyczajniej nieprzyjemne. Wynika to ze słabej jakości materiałów. Najtańsze tworzywa sztuczne w ogóle nie powinny być używane do produkcji zabawek erotycznych, ale niestety nie istnieje żaden odgórny zakaz. Realistyczny wibrator z prawdziwego zdarzenia nie tylko wygląda jak męski członek, ale przypomina go również w dotyku. Na rynku jest coraz więcej takich gadżetów, choć trzeba przyznać, że jest to towar z wyższej półki – opowiada nasz rozmówca ze sklepu internetowego dla dorosłych Gorlen.

Naturalny wibrator może być wykonany z silikonu medycznego lub z tzw. cyberskóry. Silikon medyczny wykorzystuje się do produkcji większości dobrych jakościowo gadżetów erotycznych. Do jego zalet należy zaliczyć nie tylko przyjemną w dotyku fakturę, ale przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo użytkowania; mamy tu do czynienia z materiałem fizjologicznie obojętnym, który nie podrażnia błon śluzowych i nie wywołuje alergii. Jednak zdecydowanie najlepsze złudzenie naturalnego członka daje wibrator z cyberskóry – najnowszego materiału w branży erotycznej. Penisy realistyczne z cyberskóry z zewnątrz są miękkie, a „skóra” może delikatnie przesuwać się po sztywnym wibratorze. Materiał w kontakcie z ciałem szybko się nagrzewa, co gwarantuje jeszcze lepsze wrażenia podczas zabawy.

Wibratory realistyczne z cyberskóry zazwyczaj wiernie imitują anatomię członka, ich faktura nie jest gładka, ale pełna fałdek i wyraźnie zaznaczonych żyłek, u nasady mogą znajdować się jądra. Dostępne są w różnych rozmiarach i odcieniach naturalnej skóry.