Jaki makijaż wybrać do czerwonej sukienki?

kobieta w czerwonej sukni

Czerwona sukienka to jeden z najbardziej wyrazistych elementów w kobiecej garderobie. Panie wyglądają wyjątkowo pięknie w takich kreacjach – niezależnie od tego, czy będą wybierać się na kolację z ukochanym, czy też na zakupy do centrum handlowego z przyjaciółką. Z drugiej strony – to kreacja, która wymaga wykonania odpowiedniego makijażu.

Makijaż do czerwonej sukienki na wieczór

Nie tylko buty, biżuteria, ale również dopasowany makijaż wieczorowy sprawi, że kobieca sukienka będzie prezentować się efektywnie. Do czerwonej kreacji, którą założymy na kolację, bankiet lub imprezę z przyjaciółkami w klubie pasują smokey eyes, czyli mocno podkreślone oko. Uwaga! z Tym mocnym podkreśleniem nie można też za bardzo przesadzić. Smokey eyes można wykonać na dwa sposoby. Pierwszy to czarna kreska do oczu i odpowiednio dopasowany cień do powiek, np. delikatny brąz ze złotymi drobinkami, które wieczorowo – nocną porą prezentują się bardzo ciekawie, kobieco i subtelnie. Panie, które nie lubią cienia do powiek mogą postawić na drugie rozwiązanie – doczepiane kępki do rzęs. Oko będzie wyglądać zalotnie i dopasuje się do czerwonej sukienki.

Makijaż do czerwonej sukienki na wesele

Letnie sukienki na wesele w kolorze czerwonym są równie lekkie, jak panująca pora roku. O tym, czy czerwona sukienka będzie dobrym wyborem na wesele dowiesz się z tego artykułu. Taki sam musi być również makijaż, który musi być świeży i delikatny. Dzięki temu kobieta będzie miała pewność, że nie będzie on jej w żaden sposób przytłaczał. W tak wyjątkowym dniu blondynki powinny postawić na delikatny make up. Dlaczego? Aby swoim pięknym wyglądem nie przyćmić najważniejszej osoby na tym weselu – Panny Młodej. Delikatny cień do powiek razem z tuszem do rzęs i podkreślonymi kośćmi policzkowymi będzie idealną propozycją. Brunetki w czerwonej sukience mogą postawić na makijaż, który będzie wykonany w odcieniach brązu i złota.

Sylwestrowy makijaż do czerwonej sukienki

W sklepach można otrzymać piękne, czerwone kreacje na sylwestrowy bal. Do takiej sukienki jaki wykonać makijaż? Po pierwsze – odpowiednie podkreślenie brwi. Dzięki temu będą one bardziej wyraziste. Powieka również powinna być podkreślona przy pomocy kreski. W kącikach oczu można delikatnie doczepić małe kępki lub dla nieco odważniejszych – sztuczne rzęsy na całej długości. Na oczach warto umieścić mocno pigmentowane cienie do powiek. Złoto razem ze srebrem to dwie najlepsze i najbardziej popularne propozycje na tą jedyną noc w roku. Rozświetlone kości policzkowe będą pięknie prezentować się razem z intensywnie czerwoną szminką do ust.

Oczy i czerwona sukienka

Wykonując makijaż do czerwonej sukienki pamiętać należy o odpowiednim podkreśleniu oka. Mężczyzna niech nie skupia się tylko na ciele, gdzie znajduje się ogniście czerwona sukienka, prezentująca najpiękniejsze, kobiece kształty. Jego uwagę należy przyciągnąć również przy pomocy odpowiednio podkreślonego oka. W końcu to oczy są zwierciadłem duszy, a więc pozwólmy w nie zajrzeć. Makijaż będzie dopełnieniem całościowej stylizacji kobiety przy okazji założenia czerwonej sukienki.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]