Jak zmienić swoje życie erotyczne?

Jednym z najczęstszych powodów rozpadu związków i małżeństw jest brak satysfakcji ze swojego życia erotycznego. Z tego powodu bardzo często dochodzi też do zdrad. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają potrzeby seksualne, o których ich druga połówka z czasem zapomina albo sprowadza ich zaspokajanie do rutynowego obowiązku. Jednak nawet jeśli tak się stanie, nigdy nie jest za późno na zmienienie swojego życia erotycznego. Jak to zrobić? Poniżej przedstawiamy najskuteczniejsze sposoby!

Zaangażowanie i uczucie

Seks bardzo często jest postrzegany jako dowód wzajemnej miłości i zaufania, dlatego nic dziwnego, że nie można do niego podchodzić „na pół gwizdka”. Niezależnie od tego kim jest nasz partner, w uprawianie miłości musimy się zaangażować. Staranie się sprawić partnerowi jak najwięcej przyjemności, zapewnianie mu dużo czułego dotyku, zadbanie o odpowiedni nastrój w sypialni, a także włożenie wielu emocji we wszystkie swoje ruchy i reakcje. Seks nie może być monotonny i nudny, tak ważna czynność musi przebiegać żywo i energicznie.

Co zapewni nowe wrażenia w sypialni?

Nawet pełen uczucia i obopólnych starań seks z czasem stanie się rutynowy, jeżeli nie będzie się go w żaden sposób urozmaicać. Dobrym, dostępnym dla każdego rozwiązaniem jest odzież erotyczna. Nada ona każdemu stosunkowi wyjątkowego klimatu i jeszcze bardziej podnieci partnera, a dzięki ogromnemu zróżnicowaniu takich ubrań na rynku każdy może dopasować je do swoich potrzeb.

Warto też odgrywać różne scenariusze erotyczne, od klasycznego udawania pielęgniarki, czy też nauczyciela, po te mniej powszechne, na przykład udając parę królewską lub postacie z lubianego przez obu partnerów filmu.

Tym, co urozmaici każdego życie erotyczne są wszelkiego rodzaju zabawki i akcesoria erotyczne. Takie produkty jak lubrykanty, olejki do masażu erotycznego, wibratory, czy nawet kajdanki i liny BDSM zmienią każdy stosunek w wyjątkowe przeżycie, które będzie się miło wspominać przez wiele dni. Ciekawym pomysłem może być także taki wibrator analny.

Dobrze jest też skupić się na zwiększeniu ilości wykonywanych pozycji i samych odmian seksu. Pozycji seksualnych są dziesiątki i można by o nich napisać oddzielny artykuł, wystarczy po prostu poszukać informacji na ich temat. Jednak tym co jest niezwykle lubiane i cenione przez osoby obojga płci jest seks oralny. Uprawianie miłości niekoniecznie musi ograniczać się do klasycznego złączenia partnerów, ponieważ używanie języka często jest równie, a nawet bardziej przyjemne od penetracji. Wiele par próbuje także seksu analnego, który zapewnia zupełnie nowe wrażenia osobie penetrowanej i penetrującej.

Niespodzianki w życiu erotycznym

Można by się zastanawiać, czy komuś spodoba się niespodzianka w formie erotycznego pokazu, seksownego ubioru lub zwyczajnego zaproszenia do łóżka. W końcu nikt nie jest w ciągłym nastroju na seks, a czasami nawet nie może sobie na niego pozwolić. Jednak większość osób uwielbia takie spontaniczne, wyjątkowe niespodzianki. Nie tylko są one bardzo przyjemne i pomagają im się odstresować, ale też sprawiają, że partner czuje się doceniony i kochany przez drugą połówkę. W końcu przygotowała ona warunki do seksu specjalnie z myślą o tej osobie. Nierzadko dobrze zorganizowana niespodzianka erotyczna może mieć większą wartość emocjonalną od klasycznego kupienia kwiatów lub biżuterii.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]