Braletka, czyli idealny biustonosz na mały biust

Nie jesteś zadowolona z rozmiaru swojego biustu? Zwolenniczki naturalnych kształtów nie muszą się zamartwiać. Nowoczesna bielizna jest tworzona z myślą o każdym rozmiarze. Panie o mniejszych piersiach powinny sięgnąć po braletki. Na czym polega urok tego fasonu?

Atrybut kobiecości w pięknej oprawie

Dlaczego mały biust jest częstym powodem do naszych kompleksów? Głównie dlatego, że piersi postrzegamy jako jeden z najważniejszych atrybutów kobiecości. Czy jednak mniejszy rozmiar to mniejszy atrybut? Myślenie tego typu niepotrzebnie nakręca wiele pań do samokrytyki. Rozmiar biustu jest uzależniony w głównym mierze od genów. Ma też związek z naszą wagą, jak również ewentualnymi lekami, zwłaszcza hormonalnymi. Co więcej, z wiekiem małe piersi mogą urosnąć a duże zmaleć. Zamartwianie się aktualną kondycją biustu warto zamienić na coś znacznie przyjemniejszego. Zainwestuj w braletki, które są wprost stworzone dla mniejszych piersi.

Biustonosz bez efektów specjalnych

Masz małe piersi? Pomyśl o zaletach mniejszego rozmiaru. Nie musisz kupować bielizny, która dodatkowo podtrzymuje twój biust. Nie dla ciebie niewygodne fiszbiny, wrzynające się w skórę. Nie musisz się też martwić, że z upływem wieku twoje piersi pokona grawitacja. Małe piersi estetyczniej się starzeją. Nie szkodzi im nawet karmienie piersi, czy też spadek estrogenu w wieku średnim. Przez ostatnie lata drobnym kobietom polecano specjalne biustonosze typu push up. Dodawały nieco objętości pod bluzką, ale niekoniecznie dobrze wyglądały. Braletki nie potrzebują efektów specjalnych, ponieważ same są niezwykle efektowne.

Braletki nie musisz chować

Staniki tylu braletka łatwo poznać w sklepie z bielizną. Mają miseczki w kształcie trójkątów. Zwykle też są bardziej strojne niż inne biustonosze. To zasługa koronek, paseczków, fantazyjnych wstawek. Miseczki miękko otulają piersi bez żadnego ucisku. Ponieważ braletka dość szybko przypadła klientkom do gustu, pojawiły się jej kolejne wcielenia. Panie z większym biustem również chciały się zmierzyć z tym efektownym fasonem. Biustonosz na większy rozmiar ma jednak elementy podtrzymujące biust. Kolejną nowością są niewielkie poduszeczki, umieszczone w miseczkach. To komfortowe wypełnienie jest dedykowane paniom, które w staniku chcą poczuć coś więcej, niż własne piersi.

Z czym nosić braletkę?

Stanik tego typu prezentuje się wyjątkowo dziewczęco, dlatego uwielbiają go nastolatki i młode kobiety. Coraz chętniej sięgają po niego także panie w średnim wieku. W zależności od modelu wygląda jak krótki top. Może wystawać spod bluzki, lub nawet ją zastępować. Braletka świetnie komponuje się z przezroczystym topem lub kurtką. Modele z paseczkami można bez problemu bardziej eksponować. Podobnie jak braletki, które mają ozdoby w postaci niewielkich kryształków.

Braletka bardzo szybko pojawiła się także w kolekcjach bielizny erotycznej. Wygląda zmysłowo, nieco drapieżnie, ale nadal ma swój niepowtarzalny wdzięk.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]