Latest News

Carsharing jest określeniem, z którym na pewno zetknęła się każda osoba zainteresowana krótkoterminowym wynajmem samochodów. Kryje się za nim system wspólnego użytkowania aut, który w praktyce ma wiele zalet.

Brudny róż to jeden z najbardziej dziewczęcych kolorów na świecie. Doskonale podkreśla niemal każdy typ urody, a przy tym prezentuje się subtelnie i… bardzo klasycznie. To dlatego już od wielu sezonów utrzymuje się na absolutnym topie i jest chętnie wybierany przez kobiety w każdym wieku. Ty też lubisz ten odcień? Zobacz, jakie elementy ubioru w tym kolorze warto mieć!

Jednym z decydujących elementów podczas wyboru jakiejkolwiek części garderoby jest fason ubrania, który powinien być dopasowany do sylwetki. Odpowiednio dobrany krój odzieży pozwoli na zakamuflowanie niedoskonałości figury oraz podkreślenie jej walorów. Jak dopasować garnitur do sylwetki mężczyzny, aby prezentował się w nim idealnie?

Zakupy odzieżowe to dla wielu kobiet czysta przyjemność. Możliwość zmiany swojego stylu i uzupełnienie garderoby to wręcz pewien wiosenny rytuał. Spędzenie kilku godzin w galeriach handlowych lub sklepach internetowych w oszukiwaniu inspiracji pozwala na znaczne zmiany swojego image i sprawienie, by poczuć się lepiej.

Znacznie chętniej niż przed laty decydujemy się na marki odzieżowe lokalne, nieco rzadziej wybierając duże korporacje międzynarodowe, które znamy doskonale z rodzimych galerii handlowych.

Figury męskie są tak samo różne, jak w wypadku pań. Wierzymy również, iż każda męska figura zasługuje na prawdopodobnie najlepszą stylizację. Jest tak duża paleta męskich sylwetek, iż trudno nadawać jeden, doskonały model. Najdoskonalszym kluczem do ustalenia rodzaju męskiej figury jest proporcjonalność. Już od momentów prehistorycznej Grecji proporcje były matematycznym kanonem określającym piękno męskiego ciała. Więc, obowiązkowo należy wiedzieć, jakie ubrania męskie należałoby kupić.

W ostatnich latach notuje się rosnące zainteresowanie BDSM, czyli zabawą seksualną, która polega na pewnego rodzaju dominacji jednego partnera nad drugim. Metoda pozwala puścić wodze fantazji i co za tym idzie, wprowadzić w życie erotyczne naprawdę sporo pikanterii. Zastanawiasz się, jak rozpocząć przygodę z BDSM? Przygotowaliśmy garść porad dla początkujących.

Depilacja laserowa jest w ostatnich czasach bardzo popularnym zabiegiem. Nie dla wszystkich jasne są jednak kwestie dotyczące bezpieczeństwa, bolesności czy samej skuteczności tego typu depilacji. Poniżej rozwiewamy wątpliwości dotyczące 5 istotnych zagadnień.

Lifting HIFU to zabieg, który stymuluje produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu rozpoczynają się procesy regeneracyjne, trwający nawet przez kilka miesięcy. Dzień po dniu twarz staje się młodsza i piękniejsza. Zastanawiasz się, jak to możliwe? Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat tej nowoczesnej metody odmładzana.

Ponadczasowe pastele i kwiaty, szerokie spodnie z podkreśloną talią czy odzież obfitująca w róże? Treny na wiosnę-lato 2021 bogate są w różnorodne stylizacje i innowacyjne rozwiązania, oczywiście bazując na nieśmiertelnej klasyce. Chcesz wiedzieć co będzie modne?